×

Ikke medlem?
Bli medlem her

×

Plasstillitsvalgte

Alta

PTV Silje Bjørnæs 482 14 171 silje.bjornes@skatteetaten.no
1. vara Håvard Stavem 415 07 184  havard.stavem@skatteetaten.no

Askim

PTV Aina Dalhaug 408 02 424  ainatherese.dalhaug@skatteetaten.no
1. vara      

Bergen

PTV Olga Haugene 958 80 831 olga.haugene@skatteetaten.no
1. vara Hanne Aarbakken 55 57 83 31 Hanne.Aarbakke@skatteetaten.no

Bjørnevatn

PTV Karoline Bjarkøy 31 01 02 22 Karoline.Bjarkoy@skatteetaten.no
1. vara Kim V.S. Johansen 21 05 11 69 KimV.S.Johansen@skatteetaten.no
2. vara Monica H. Stiansen 31 01 08 89 monicahauge.stiansen@skatteetaten.no

Bodø

PTV Simon Heimen Johansen 908 71 507 sinomheimen.johansen@skatteetaten.no
1. vara Daniela Kobialko 488 61 812 daniela.kobialko@skatteetaten.no
2. vara Lise Guri K. Jensvoll 949 76 912 LiseGuriKarlsen.Jensvoll@skatteetaten.no

PTV      
1. vara      

Drammen

PTV                             Øyvind Robstad                                                             475 12 764                                         oyvind.robstad@skatteetaten.no    
1. vara   
Oddvar Brenden  
 945 37 445  oddvar.brenden@skatteetaten.no 


Egersund

PTV Bjørn Svalestad 989 09 559 bjorn.svalestad@skatteetaten.no      
1. vara   
Gerd Voll Vigrestad
989 08 655 gerd.vigrestad@skatteetaten.no

Finnsnes

PTV Gro Bente A. Estensen 988 62 799 GroBente.Estensen@skatteetaten.no
1. vara Vigdis Iselvmo 90938407 Vigdis.Iselvmo@skatteetaten.no

Førde

Kontaktperson Kjell Ola Kusslid    909 37 898         kjell.kusslid@skatteetaten.no

Gjøvik

PTV Lillian Larsen 415 21 726 lillian.larsen@skatteetaten.no
1. vara Marit Kvarberg 469 64 673 Marit.Kvarberg@skatteetaten.no 

Grimstad

PTV Vidar Larsen Risdal 941 89 543 vidarLarsen.risdal@skatteetaten.no
1. vara John Sigurd Thomassen 907 64 732 JohnSigurd.Thomassen@skatteetaten.no
       

Grålum

PTV Magdalena Jansen 412 78 709 Magdalena.Jansen@skatteetaten.no
1. vara Britt Arntzen 468 97 255 britt.arntzen@skatteetaten.no
2. vara Kari Schiøtz 951 78 573 kari.schiotz@skatteetaten.no
3. vara      

Hamar

PTV Aina Thorsplass 481 03 278 Aina.Thorsplass@skatteetaten.no
1. vara Daniel Hjelmås 903 63 349 Daniel.Hjelmas@skatteetaten.no
       

Harstad

PTV Kim Rune Øverland 906 45 045 kim-rune.overland@skatteetaten.no
1. vara     Christina Kaarbø                        77 01 84 27       Christina.Kaarbo@skatteetaten.no

Haugesund

PTV Rabia Tyse 456 12 123 rabia.tyse@skatteetaten.no
1. vara Monica Hjertnes Kalstø 948 96 457 monicahjertnes.kalsto@skatteetaten.no

Helsfyr

PTV Anne Helene Dreierstad 901 71 901 anne.dreierstad@skatteetaten.no
1. vara Åse May Rønning 916 02 441 AseMay.Ronning@skatteetaten.no
2. vara Katrine Wanvik  909 80 301 Katrine.Wanvik@skatteetaten.no                     

Hønefoss

PTV Ann-Kristin Morstad 94190127 ann-kristin.finni@skatteetaten.no
       

Knarvik

Kontaktperson Ellen Gripsgård 56 35 76 27 ellen.gripsgard@skatteetaten.no
Kontaktperson Bjørg Fykse Anfinsen   915 53 982   BjorgFykse.Anfinsen@skatteetaten.no

Kongsberg

PTV Tove M. Jacobsen 995 65 762 tove.jacobsen@skatteetaten.no
1. vara Vibecke K. Bråtun 476 93 659 vibecke.bratun@skatteetaten.no

Kongsvinger

PTV Bjørn Lilleløkken 62 88 23 07 bjorn.lillelokken@skatteetaten.no
1. vara Tore Jerud  970 72 347 tore.jerud@skatteetaten.no

Kristiansand

PTV Uyen Rødland 477 99 931 Uyen.Rodland@skatteetaten.no
1. vara Merete Mollestad 920 46 106 merete.mollestad@skatteetaten.no

Kristiansund

PTV Natalia Uran 920 37 070 natalia.uran@skatteetaten.no
1. vara Mikael Skarpnes Kvarven 476 97 965 MikaelSkarpnes.Kvarven@skatteetaten.no

Leikanger

PTV Jan-Olav Nygård Aarsheim  

940 11 497

  Jan-OlavNygard.Aarsheim@skatteetaten.no
1. vara        

Leira

PTV                                      

Leknes

PTV Jack Tore Rondung                                          JackTore.Rondung@skatteetaten.no
1. vara      Berit Jenssen             984 53 553          berit.jenssen2@skatteetaten.no


Lillehammer

PTV Kjersti Myhre 41 560 560  kjersti.myhre@skatteetaten.no
1. vara Sissel Skyltbekk 926 19 319 sissel.skyltbekk@skatteetaten.no

Lillestrøm

PTV Trude Vallevik 945 39 499 trude.vallevik@skatteetaten.no
1. vara Dagny Hammer   dagny.hammer@skatteetaten.no

Lyngdal

PTV Arnjot Hansson 916 13 323 arnljot.hansson@skatteetaten.no
1. vara Astrid Reme 992 99 618 astrid.reme@skatteetaten.no

Mo i Rana

PTV Linda Acay 996 44 152 Linda.Acay@sismo.no
1. vara Merete Pettersen 951 50 068 merete.pettersen@skatteetaten.no
2. vara Cathrine Larsen 976 42 754 Cathrine.Larsen@skatteetaten.no

Molde

PTV Thomas L. Risan 71 19 51 54 ThomasListaul.Risan@skatteetaten.no
 1.vara Jan Olav Rødal 909 69 834  Jan.rodal@skatteetaten.no

Moss

PTV Agnethe Carrera 976 76 094 Agnethe.Bjornestad@skatteetaten.no
       

Namsos

PTV    Emil Skjærvik 970 47 748 emil.skjaervik@skatteetaten.no

Narvik

PTV Kine Hildal 95 99 30 33 kine.hildal@skatteetaten.no
1. vara Angelica Hanssen 95 88 33 75 angelica.hanssen@skatteetaten.no

Nordfjordeid

PTV      

Norheimsund

PTV Kjetil Gravdal 926 47 978 kjetil.gravdal@skatteetaten.no
1. vara Bård Ljones 409 18 513 bard.ljones@skatteetaten.no

Orkanger

PTV Solveig Fagervold 936 59 796 Solveig.fagervold@skatteetaten.no
1. vara Ragnhild J Rønning 988 00 112 ragnhild.ronning@skatteetaten.no

Oslo

PTV Magnus Leiknes 408 02 410 Magnus.Leiknes@skatteetaten.no
1. vara  Mette Schmidt  951 10 907  mette.schmidt@skatteetaten.no 
2. vara Hina Akram 403 09 905 hina.akram@skatteetaten.no
       

Otta

PTV Kjell Petter Syvergaard 901 35 519 kjellpetter.syvergaard@skatteetaten.no
1. vara Tatiana Hagen  416 67 821 tatiana.hagen@skatteetaten.no

Sandefjord 

PTV Christian Sperre 915 83 008 Christian.sperre@skatteetaten.no
1. vara Steinar Mathiassen 909 78 121 steinar.mathiassen@skatteetaten.no

Sandnessjøen

PTV     Terje Hofstad       974 09 575 terje.hofstad@skatteetaten.no    

Sandvika

PTV Mohsan Aziz 984 77 456 mohsan.aziz@skatteetaten.no
Vara Roger Torsteinsen 901 00 061 roger.torsteinsen@skatteetaten.no

Skien

PTV Rune Lavergren 941 95 384  Rune.Lavergren@skatteetaten.no 
1. vara Else Karin Øyen  917 68 673 elsekarin.oyen@skatteetaten.no
2. vara Inger Mari Løyte 920 69 454 inger.loyte@skatteetaten.no

Sortland

PTV                    Bjørn Roald Nygaard                           412 18 453                          bjorn.nygaard@skatteetaten.no              

Stavanger

PTV Mona-Lill Olsen 940 50 873 mona-lill.olsen@skatteetaten.no
1. vara Anita Gustavsen Endresen 940 32 856 anitagustavsen.endresen@skatteetaten.no

Steinkjer

PTV Veronica Mollan                 
1. vara  Torgeir Borgan  974 97 293  Torgeir.Borgan@skatteetaten.no

Stjørdal

PTV Marianne Reitan 918 43 773 marianne.reitan@skatteetaten.no
1. vara      

Surnadal

PTV Merete Larsen 477 97 657 merete.larsen@skatteetaten.no
1. vara Ane Forslund 909 86 426 ane.forslund@skatteetaten.no

Tromsø

PTV Mette Mari Vik 916 12 386 MetteMari.vik@skatteetaten.no
1. vara      
       

Trondheim

PTV Ioannis Bruheim Markakis   IoannisBruheim.Markakis@skatteetaten.no
1. vara Erna Irene Loeng 481 78 472  erna.loeng@skatteetaten.no

Tynset/Røros

PTV Elin Sandbakken  941 95 553 elin.sandbakken@skatteetaten.no
1. vara      

Tønsberg

PTV Rune Liverød 920 13 031 rune.liverod@skatteetaten.no
1. vara Sissel Dyrseth 934 93 366 sissel.dyrseth@skatteetaten.no

Ulstein

PTV Rolf Lillerovde              908 39 736           rolf.lillerovde@skatteetaten.no                       
1. vara Dag Arne Vaagen 70 01 86 52 DagArne.Vaagen@skatteetaten.no

Vadsø

PTV Dag Stokvik 900 69 382 dag.stokvik@skatteetaten.no
1. vara Jonny Kirkeeide 408 70 137 jonny.kirkeeide@skatteetaten.no

Ålesund

PTV Siv Godø 70 17 48 58 siv.godo@skatteetaten.no
1. vara Bente Lovise Nysæter 909 68 708 bente.nysater@skatteetaten.no

Skatteklagenemda

PTV        Grethe Bjørge              930 59 922    grethe.bjorge@skatteetaten.no               
1. vara Linda Hetland 413 34 374 linda.hetland@skatteetaten.no
Hva skjer i SkL

Plasstillitsvalgtskurs 7-9 februar


SkL - Skatteetatens Landsforbund

Lakkegata 23
0187 Oslo
Kart

Denne siden benytter cookies

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å støtte din brukererfaring. Ved å fortsette å bruke vårt nettsted, samtykker du til vår bruk av inforsjonskapsler. Detaljer

 

Tlf: 21 01 36 98
Epost: post@skl.no

 

Tlf: 21 01 36 98
Epost: post@skl.no

Utviklet av Imaker as