×

Ikke medlem?
Bli medlem her

×

Plasstillitsvalgte

Alta

PTV Silje Bjørnæs 482 14 171 silje.bjornes@skatteetaten.no
1. vara Geir Uglebakken   Geir.Uglebakken@skatteetaten.no

Askim

PTV  Dag Belsvik  915 64 424  dagivar.belsvik@skatteetaten.no
1. vara  Anne Østby  69 84 42 27  anne.ostbye@skatteetaten.no

Bergen

PTV Olga Haugene 958 80 831 olga.haugene@skatteetaten.no
1. vara Hanne Aarbakken 55 57 83 31 Hanne.Aarbakke@skatteetaten.no

Bjørnevatn

PTV Renate Hauffen 411 03 527 Renate.Hauffen@skatteetaten.no
1. vara Karoline Bjarkøy 31 01 02 22 Karoline.Bjarkoy@skatteetaten.no
2. vara Kim V.S. Johansen 21 05 11 69 KimV.S.Johansen@skatteetaten.no

Bodø

PTV Simon Heimen Johansen 908 71 507 sinomheimen.johansen@skatteetaten.no
1. vara Daniela Kobialko 488 61 812 daniela.kobialko@skatteetaten.no
2. vara Lise Guri K. Jensvoll 990 10 463 LiseGuriKarlsen.Jensvoll@skatteetaten.no

PTV      
1. vara      

Drammen

PTV Ragnhild Lieberg 23 17 92 28 ragnhild.lieberg@skatteetaten.no

Egersund

PTV Bogdan Jakobsen-Latipov  969 49 082 Bogdan.Jakobsen-Latipov@skatteetaten.no       
1. vara   
Gerd Voll Vigrestad     
989 08 655  gerd.vigrestad@skatteetaten.no     

Finnsnes

PTV Gro Bente A. Estensen 988 62 799 GroBente.Estensen@skatteetaten.no
1. vara Vigdis Iselvmo 90938407 Vigdis.Iselvmo@skatteetaten.no

Førde

Kontaktperson Kjell Ola Kusslid    909 37 898         kjell.kusslid@skatteetaten.no

Gjøvik

PTV Lillian Larsen 415 21 726 lillian.larsen@skatteetaten.no
1. vara      

Grimstad

PTV Mona Andersen 928 90 382 mona.andersen@skatteetaten.no
1. vara Evy Gruer-Larsen 918 70 393 evy.larsen@skatteetaten.no
1. vara John Sigurd Thomassen 907 64 732 JohnSigurd.Thomassen@skatteetaten.no

Grålum

PTV Trude B. Olsen 478 51 671 trude.olsen@skatteetaten.no
1. vara Britt Arntzen 468 97 255 britt.arntzen@skatteetaten.no
2. vara Magdalena Jansen 412 78 709 Magdalena.Jansen@skatteetaten.no
3. vara Kari Schiøtz 951 78 573 kari.schiotz@skatteetaten.no

Hamar

PTV Ekaterina Ankipova 472 65 127 Ekaterina.Ankipova@skatteetaten.no
1. vara Aina Thorsplass 481 03 278 Aina.Thorsplass@skatteetaten.no

Harstad

PTV Kim Rune Øverland 906 45 045 kim-rune.overland@skatteetaten.no
1. vara     Christina Kaarbø                        77 01 84 27       Christina.Kaarbo@skatteetaten.no

Haugesund

PTV Rabia Tyse 456 12 123 rabia.tyse@skatteetaten.no
1. vara Torunn-Grete Aarvik 918 34 026 torun-grete.boe@skatteetaten.no

Helsfyr

PTV Anne Helene Dreierstad 901 71 901 anne.dreierstad@skatteetaten.no
1. vara Åse May Rønning 916 02 441 AseMay.Ronning@skatteetaten.no
2. vara                          

Hønefoss

PTV Tone Wigdis Jahrmann 476 43 334 tonewigdis.jahrmann@skatteetaten.no
1. vara Katrine Wanvik 909 80 301 Katrine.Wanvik@skatteetaten.no

Knarvik

PTV Anne Karin Sætre 900 16 298 anne.satre@skatteetaten.no
1. vara Ellen Gripsgård 56 35 76 27 ellen.gripsgard@skatteetaten.no

Kongsberg

PTV Tove M. Jacobsen 995 65 762 tove.jacobsen@skatteetaten.no
1. vara Heidi Beate Værås 901 08 599 heidi.varas@skatteetaten.no

Kongsvinger

PTV Bjørn Lilleløkken 62 88 23 07 bjorn.lillelokken@skatteetaten.no
1. vara Tore Jerud  970 72 347 tore.jerud@skatteetaten.no

Kristiansand

PTV Senaida Qetkaj 477 60 642 senaida.qetkaj@skatteetaten.no
1. vara Merete Mollestad 920 46 106 merete.mollestad@skatteetaten.no

Kristiansund

PTV Per Haakon Halaas 951 42 780 perhaakon.halaas@skatteetaten.no
1. vara Natalia Uran   natalia.uran@skatteetaten.no

Leikanger

PTV Stian Løkke Øvrebø     StianLokke.Ovrebo@skatteetaten.no   
1. vara   Maria Kolnes Teigen 408 08 641 MariaKolnes.Teigen@skatteetaten.no

Leira

PTV                   Olav Veflen              61 35 88 56  Olav.veflen@skatteetaten.no      

Leknes

PTV Jack Tore Rondung                                          JackTore.Rondung@skatteetaten.no
1. vara      Berit Jenssen             984 53 553          berit.jenssen2@skatteetaten.no


Lillehammer

PTV Sissel Skyltbekk 926 19 319 sissel.skyltbekk@skatteetaten.no
1. vara Tore Owren 415 45 519 tore.owren@skatteetaten.no

Lillestrøm

PTV Trude Vallevik 945 39 499 trude.vallevik@skatteetaten.no
1. vara Dagny Hammer   dagny.hammer@skatteetaten.no

Lyngdal

PTV Arnjot Hansson 916 13 323 arnljot.hansson@skatteetaten.no
1. vara Astrid Reme 992 99 618 astrid.reme@skatteetaten.no

Mo i Rana

PTV Linda Acay 996 44 152 Linda.Acay@sismo.no
1. vara Merete Pettersen 951 50 068 merete.pettersen@skatteetaten.no
2. vara Cathrine Larsen 976 42 754 Cathrine.Larsen@skatteetaten.no

Molde

PTV Thomas L. Risan 71 19 51 54 ThomasListaul.Risan@skatteetaten.no
 1.vara  Alena Hatle 71 19 51 36  Alena.hatle@skatteetaten.no

Moss

PTV Agnethe Carrera 976 76 094 Agnethe.Bjornestad@skatteetaten.no
1. vara Maaz Rizi Butt 413 27 347 maazrizi.butt@skatteetaten.no

Namsos

PTV    Emil Skjærvik 970 47 748 emil.skjaervik@skatteetaten.no

Narvik

PTV Kine Hildal 959 93 033 kine.hildal@skatteetaten.no
1. vara Stein-Kyrre Reinholdtsen 76 96 42 17 stein-kyrre.reinholdtsen@skatteetaten.no

Nordfjordeid

PTV      

Norheimsund

PTV Kjetil Gravdal 926 47 978 kjetil.gravdal@skatteetaten.no
1. vara Bård Ljones 409 18 513 bard.ljones@skatteetaten.no

Orkdal/Bjugn

PTV Kirsten Romstad Nilsen 481 13 492 kirsten.nilsen@skatteetaten.no
1. vara Solveig Fagervold 936 59 796 Solveig.fagervold@skatteetaten.no

Oslo

PTV Magnus Leiknes 408 02 410 Magnus.Leiknes@skatteetaten.no
1. vara Jeanette Solvang 468 66 267 jeanette.solvang@skatteetaten.no
2. vara Mette Schmidt 951 10 907 mette.schmidt@skatteetaten.no
       

Otta

PTV Kjell Petter Syvergaard 901 35 519 kjellpetter.syvergaard@skatteetaten.no
1. vara      

Sandefjord 

PTV Christian Sperre 915 83 008 Christian.sperre@skatteetaten.no
1. vara Steinar Mathiassen 909 78 121 steinar.mathiassen@skatteetaten.no

Sandnessjøen

PTV     Terje Hofstad       974 09 575 terje.hofstad@skatteetaten.no    

Sandvika

PTV Mohsan Aziz 984 77 456 mohsan.aziz@skatteetaten.no
Vara Roger Torsteinsen 901 00 061 roger.torsteinsen@skatteetaten.no

Skien

PTV Inger Elgtvedt  476 93 941  Ingrid.Elgtvedt@skatteetaten.no
1. vara Rune Lavergren  941 95 384 Rune.Lavergren@skatteetaten.no

Sortland

PTV Bjørn Roald Nygaard             412 18 453          bjorn.nygaard@skatteetaten.no              
1. vara Synnøve Johansen Sletten   synnove.sletten@skatteetaten.no

Stavanger

PTV Kari Sylte 519 69 578 kari.sylte@skatteetaten.no
1. vara Camilla Steen   camilla.steen@skatteetaten.no

Steinkjer

PTV Veronica Mollan                 
1. vara  Torgeir Borgan  974 97 293  Torgeir.Borgan@skatteetaten.no

Stjørdal

PTV Marianne Reitan 918 43 773 marianne.reitan@skatteetaten.no
1. vara Bente Trollebø 906 07 330 bente.trollebo@skatteetaten.no

Surnadal

PTV Inga Marie Vaagland 482 85 768 inga.vaagland@skatteetaten.no
1. vara Unni Bævre 971 70 036 unni.bevre@skatteetaten.no

Tromsø

PTV Mette Mari Vik 916 12 386 MetteMari.vik@skatteetaten.no
1. vara Raymond Sjursnes 77 78 08 14 Raymond.Sjursnes@skatteetaten.no
2. vara Inger C. Winther 408 07 869 inger-christine.winther@skatteetaten.no

Trondheim

PTV Rikke Emilie Klomsten 482 30 565 RikkeEmilie.Klomsten@skatteetaten.no
1. vara Erna Irene Loeng 481 78 472 erna.loeng@skatteetaten.no

Tynset/Røros

PTV Kristian Strømnes  62 47 19 60 Kristianharald.Stromnes@skatteetaten.no
1. vara Elin Sandbakken 941 95 553 elin.sandbakken@skatteetaten.no

Tønsberg

PTV Rune Liverød 920 13 031 rune.liverod@skatteetaten.no
1. vara Sissel Dyrseth 934 93 366 sissel.dyrseth@skatteetaten.no

Ulstein

PTV Rolf Lillerovde              908 39 736           rolf.lillerovde@skatteetaten.no                       
1. vara Dag Arne Vaagen 70 01 86 52 DagArne.Vaagen@skatteetaten.no

Vadsø

PTV Dag Stokvik 900 69 382 dag.stokvik@skatteetaten.no
1. vara Jonny Kirkeeide 408 70 137 jonny.kirkeeide@skatteetaten.no

Ålesund

PTV Siv Godø 70 17 48 58 siv.godo@skatteetaten.no
1. vara Solbjørg Ingebrigtsen 922 47 834 solbjorg.ingebrigtsen@skatteetaten.no

Skatteklagenemda

PTV        Anne-Kristin Aske               934 54 316    anne-kristin.aske@skatteetaten.no               
1. vara Bente Smith 408 09 479 Bente.Smith@skatteetaten.no

SkL - Skatteetatens Landsforbund

Grønland 4
0188 Oslo

Denne siden benytter cookies

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å støtte din brukererfaring. Ved å fortsette å bruke vårt nettsted, samtykker du til vår bruk av inforsjonskapsler. Detaljer

 

Tlf: 21 01 36 98
Epost: post@skl.no

 

Tlf: 21 01 36 98
Epost: post@skl.no

Utviklet av Imaker as